Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BB Merah Putih, Endonezya'da BlackBerry Markalı Bir Cihaz Hazırlıyor!
17.12.2016, 22:49 (Bu konu en son: 19.12.2016 Tarihinde, Saat: 09:15 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BB Merah Putih, Endonezya'da BlackBerry Markalı Bir Cihaz Hazırlıyor!
[Resim: QvQ8jg.png]

BlackBerry, yeni oluşturulan ortak girişim olan PT BB Merah Putih ile BlackBerry yazılımını ve servislerini Endonezya pazarına yönelik ahize üretimi lisansı almak üzere bir anlaşma yaptığını açıkladı. Bu ortaklık, BlackBerry'nin güvenlik yazılımları ve uygulamaları da dahil olmak üzere aygıt yazılımı tekliflerini Mobility Solutions iş birimi aracılığıyla geliştirip lisanslandırarak yazılım büyümesini artırmaya yönelik genel çabalarını hızlandırıyor.

BlackBerry Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO John Chen;
"BlackBerry artık sadece akıllı telefon değil, aynı zamanda Güvenli mobilite yazılımımızın erişimini ve erişilebilirliğini genişletmek için güvenilir ortaklarla çalışarak Mobility Solutions birimi için kilit bir odak noktası olmaya devam ediyor. Bu ortak girişim, yazılım lisans stratejimizi başarılı bir hale getirme konusundaki bir sonraki adımlarımızdan sadece biridir. BB Merah Putih, müşterilerine yenilikçi mobil hizmetler sunma konusunda geniş geçmişe sahip şirketlerden oluşuyor ve yeni kurulan ortak girişim, yalnızca Endonezyalı müşterilere sunulan güvenilir BlackBerry güvenli mobil yazılımı sunmak için mükemmel bir ortak yapıyor"dedi.

PT Tiphone Mobile Indonesia CEO'su Tan Lie Pin;
"BlackBerry, Endonezyalıların güvenip, saygı duyduğu bir markadır ve bu ortaklık, müşterilerimizin BlackBerry markasının sağladığı üretkenlik ve güvenlikle beklediği mobil deneyim türünü arttırmamızı sağlayacaktır. BlackBerry'nin güvenli Android akıllı telefon yazılımını kullanmak bizim için önemli bir fırsat olacak ve müşterilerimize Endonezya pazarında yenilikçi ve kaliteli cihazlar sunmayı umuyoruz."

[Resim: 5LYEJl.png]

BB Merah Putih, BlackBerry'nin güvenli Android yazılımlarını ve uygulamalarını kullanan BlackBerry markalı cihazları tedarik edecek, dağıtacak ve tanıtacak. BB Merah Putih, Endonezya'da yeni cihazlar üretmek için güvenli BlackBerry Android yazılımını içeren BlackBerry deneyimine tam erişime sahip olacak. BlackBerry, PT BB Merah Putih ile ortak girişim olan cihaz yazılımı lisans sözleşmesini duyurduktan sonra herhangi bir cihazın ne kadar süreceğini belirtmediler, ancak Endonezya'nın "e-Certification" veritabanı POSTEL'e eklenen kayıtlarına göre bu bekleme uzun sürmeyebilir. 'BlackBerry - BBC100-1' olarak etiketlenen yeni bir cihaz yakın bir zamanda veritabanında güncellendi ve bunu BB MERAH PUTIH, PT'den gelen gibi gösterdi. Daha önceki bilgilere ve bültenlere dayanarak, DTEK60'ın BBA100-1 olduğunu ve 'Mercury' nin BBB100-1 olarak gördüğünü biliyoruz; bu yeni cihazın BBC100-1 olarak görünmesi BlackBerry'nin güncellenmiş isimlendirme ve numaralandırma sisteminde kesinlikle yer alıyor.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi