Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ATA, BlackBerry'yi Özellikli Ürün Sağlayıcısı Olarak Duyurdu!
09.12.2018, 21:31 (Bu konu en son: 11.12.2018 Tarihinde, Saat: 21:24 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Erkan KARACAOĞLU.)
Yorum: #1
ATA, BlackBerry'yi Özellikli Ürün Sağlayıcısı Olarak Duyurdu!
[Resim: BaZpyg.jpg]

American Trucking Associations (ATA) American Trucking Dernekleri, BlackBerry'yi, ATA Business Solutions Özellikli Ürün programının en yeni ATA Özel Ürün Tedarikçisi ilan ettiğini açıkladı.

ATA Başkanı ve CEO'su, Chris Spear;
"Üyelerimiz varlıklarının kullanımını ve karlılıklarını en üst düzeye çıkarmanın yeni yollarını sürekli olarak arıyorlar. BlackBerry Radar gibi ürünleri kullanarak, filo yöneticileri kendilerini işletmeleri için daha akıllı kararlar almak adına kullanabilecekleri zaman, para ve kaynaklardan tasarruf edebilecekleri neredeyse gerçek zamanlı zaman verileri ile kendilerini bulacaklardır. Daha fazla üyelerimizin BlackBerry Radar'ın işleriyle ilgili neler yapabileceklerini keşfetmesini bekliyoruz. dedi.

BlackBerry'nin yenilikçi uçtan uca varlık takip ve izleme çözümü olan BlackBerry Radar; römorklar, şasi, yassı konteynerler, konteynerler ve ağır makineler hakkında neredeyse gerçek zamanlı bilgi sağlıyor.

Introducing BlackBerry Radar:


BlackBerry'nin Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü, Christopher Plaat;
"BlackBerry Radar yarışmadan bir dizi şekilde öne çıkıyor. Bunlar: kurulum kolaylığı, uzun ömürlü bataryası, sezgisel kullanıcı arayüzü ve geleneksel GPS-izleme çözümlerinden 100 kat daha fazla veri sağladığı gerçeği...Daha fazla üye, BlackBerry Radar'ın kullandığı gelişmiş fragman ve varlık izlemesinin, filo operasyonlarının verimliliğini nasıl artırabileceğini öğreneceğinden, şu anda Amerikan Kamyon Kuruluşları tarafından Öne Çıkan Ürün Sağlayıcısı olarak tanınmaktan heyecan duyuyoruz. Bu bizim için hiper-rekabetçi sektörümüzde kesinlikle kritik olan bir şey. dedi."

Şirkete göre, BlackBerry Radar’ın sık algılayıcı okumaları ve uyarlanabilir uyarıları ile, kamyon şirketleri, tek bir çevrimiçi portaldan, varlıklarını doğru bir şekilde izleyebilir, bahçeleri yönetebilir, kullanımı analiz edebilir ve verimliliği ölçebilir. Varlık durumunun sağlam bir şekilde görselleştirilmesini sağlamak için BlackBerry Radar, mevcut konum, kilometre, mevcut kargo kapasitesi, kapı açma ve kapama olaylarını, sıcaklık, nem ve basınç gibi çevresel koşulları tespit etmek için sensörler içerir.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi