Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar Acil Yardım
12.05.2016, 18:32
Yorum: #1
Arkadaşlar Acil Yardım
Telefonum blackbery z10 yere düştü ve açılmadı. kvk garantiliydi ve garantisi 2016 7.ayına kadar devam ediyor. bakırköydeki kvk servisine götürdüm ve bana Blackberyy battığı için kvk anlaşmasını feshetti ve bundan sonra hiçbir blackberry ürünü garanti kapsamında yapılamıyacaktır dendi. tüketici haklarına şikayet ettim. tüketici haklarıyla kvk arasında geçen yazışmada... kvk ; müşterimizin telefonunu yapıcaz veya fatura tutarını ödeyeceğiz diye bir yazı gönderdi tüketici haklarına. tüketici haklarıda posta yoluya bu yazıyı bana yolladı. ben kvk müşteri hizmetlerini arıyorum. ordan kimse ilgilenmiyor sadece bir mail adresi verdiler buraya mail atın dediler. verdikleri mail adresine tüketici haklarının bana gönderdiği kağıdın resimlerini çektim gönderdim. ve bana yine ürün artık garanti kapsamında değil kvk anlaşmasını feshetmiştir dendi ve daha da dönmediler. anlayacağınız telefon bozuk halde ortada kaldım. bu konu hakkında fikri olan yardımcı olucak kimse var mı ??
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
12.05.2016, 19:04
Yorum: #2
RE: Arkadaşlar Acil Yardım
Tüketici hakem heyetine gidip alınan kararı uygulamadıklarını söyleyin ve tekrar dilekçe verin. Sorununuz çözülecektir.

Passport Cihazımdan BT10 ile Gönderildi.

uyildirim32 Blackberry Priv (Pin:D60FF73E)
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
12.05.2016, 19:15
Yorum: #3
RE: Arkadaşlar Acil Yardım
Aynen öyle. Tüketici hakem heyetine ikinci bir dilekçe verin durumu anlatan ve bundan sonrasıyla uğraşmayın tüketici hakem heyeti paranın yatırılması için onlara iadeli taahhütlü yazı gönderir. Hala yatırmazlarsa icra takibi başlatır. Endişeniz olmasın. Ancak tüketici hakem heyetleri kanunen muracaattan itibaren en geç 6 ay içinde karar vermek zorundadır. Bu sebeple belki biraz sabretmenız gerekir. Ama kesinlikle endişe etmeyin. İlk dilekçeyi veriş tarihinizi hatırlıyor musunuz?


Classic Cihazımdan BT10 ile Gönderildi.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
13.05.2016, 00:16
Yorum: #4
Cvp: Arkadaşlar Acil Yardım
Blackberry alıcak arkadaşlara bu durum ders olsun. Ürünlerler artık garanti kapmasında değil. Tabi bu kvk servisi için geçerli diğer servislerde aynı şeyi yapar mı bilemem.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
15.05.2016, 00:41
Yorum: #5
RE: Arkadaşlar Acil Yardım
Yapiyor yapiyor merak etmeyin bende servise yolladim gerisin geriye geldi

Q10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


'Arkadaşlar Acil Yardım' Konusunu Paylaş

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi