Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apple yetim kaldı...
25.08.2011, 09:43
Yorum: #1
Apple yetim kaldı...
Apple'ın CEO su Steve Jobs sürpriz olmayan bir kararla istifa etti. Steve jobs bıraktığı mektupta şirketin yeni CEO su olarak Tim Cook'u gösterdi

İşte istifa mektubu:

Apple yönetim kurulu ve tüm Apple camiasına,

Her zaman, bir gün gelir de görevimi yapamaz ve beklentileri karşılayamaz duruma gelirsem, bundan ilk sizin haberiniz olacağını söyledim. Ne yazık ki o gün geldi.

Apple’da sürdürdüğüm CEO’luk görevimden ayrılıyorum. Eğer yönetim kurulumuz uygun görürse, Apple’ın bir çalışanı olmaya devam etmeyi düşünüyorum.

Uzun zamandır benim görevlerimi üstlenen Tim Cook, Apple’ın yeni CEO’su olmuştur. İnanıyorum ki Apple için daha parlak ve daha yenilikçi günler bizleri bekliyor. Bu parlak günlerde Apple’ın bir çalışanı olmaktan mutluluk duyacağım.

En iyi arkadaşlarımı Apple’daki hayatımda edindim ve hepsine, birlikte çalışma zevkini bana verdikleri için teşekkür ederim.

Steve

Uzun süredir sağlık sorunları olduğu bilinen Steve Jobs'ın bu kararı beklenen bir şeydi .Sağlık sorunları nedeniyle hem yorulan hemde işlerini tam randımanlı yapamayan Steve Jobs hem geride kalan yüz olmak hemde işlerin devam etmesi için istifa etti.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
26.08.2011, 12:48
Yorum: #2
RE: Apple yetim kaldı...
Hayırlısı olsun.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


'Apple yetim kaldı...' Konusunu Paylaş

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi