Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android için BlackBerry Notable Yayında!
15.02.2017, 13:43 (Bu konu en son: 15.02.2017 Tarihinde, Saat: 14:17 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
Android için BlackBerry Notable Yayında!
[Resim: PnRPQb.png]

BlackBerry, BlackBerry Hub + uygulama paketine katılacak yeni Android uygulamasını tanıttı. BlackBerry Notable olarak piyasaya sürülen en son uygulama, ekrandaki içeriği hızlıca yakalamanızı, metin veya serbest biçimli çizim araçlarıyla işaretlemenizi ve bunları arkadaşlarınız ile paylaşmanızı sağlayan bir içerik oluşturma ve paylaşma uygulamasıdır. Notable sadece profesyoneller için değil, tüm kullanıcılar için üretken bir uygulamadır.

[Resim: PnRPOQ.jpg]

Uygulama Özellikleri
• BBM aracılığıyla paylaşmak istediğiniz Pinterest'te bulduğunuz ilginç bir öğeyi yakalayın ve düzenleyin.
• Nereye gideceğinize yardımcı olması için metin mesajı yoluyla meslektaşlarınızla/arkadaşlarınızla harita üzerinde belirli bir konumu kaydedin ve bunları paylaşın.
• E-posta eki olarak incelenmek üzere gönderilen sunumda, yapılması gereken değişiklikleri açıklayan bir slayt yakalayın.
• Komik bir anı çekin, hızlı bir başlık ekleyin ve Facebook'daki tüm arkadaşlarınızla paylaşın.
• Değiştirmeniz gereken bir ev eşyasının resmini çekin, hızlı bir resim yazısı veya not ekleyin ve daha sonra hatırlatmak için Evernote'a veya favori görevler uygulamasına kaydedin.
• Notable uygulamasına birden fazla fotoğraf ekleyerek ve kişilerle paylaşarak önem derecesi ile basit fotoğraf kolajları oluşturun.

BlackBerry Notable İngilizce İncelemesi:


BlackBerry Notable, ekran görüntüsü alma kategorisine girer ve cihaz kolay özelleştiriebilir hızlı kısayol tuşu tarafından açılabilir, hızlı kısayol tuşu ile başlatılabilir veya bildirim panelindeki özel ekran yakalama kısayoluna dokunulur. İstediğiniz içeriği yakaladıktan sonra onu özgürce çizebilir, üzerine yazı yazabilir veya çıkartmalar ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

Artık akıllı telefon kullanıcıları birçok içeriği paylaşarak haberleşiyor. Bu içerik BBM, BlackBerry Hub ve benzeri uygulamalara gönderilebiliyor. BlackBerry Notable şu anda Google Play Store'da yayında. İlk olarak Priv, DTEK50 ve DTEK60 gibi BlackBerry Android cihazlarına önerilen bağlantı olarak sunuluyor.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF022A64
E-Posta: okan@bbturk.com

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi