Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android için BBM Güncellendi!
17.03.2017, 14:39 (Bu konu en son: 17.03.2017 Tarihinde, Saat: 14:41 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
Android için BBM Güncellendi!
[Resim: 8MZO3W.jpg]

Android için BBM desteklenen modellerde güncellendi. Güncellenen sürüm v3.3.1.24'te birçok değişiklik mevcut. Sohbet bölümünde ve ana gezinme menü düzeninde grafiksel değişiklikler var. Android 7 Nougat cihazlari için bildirim bölümünden hızlı yanıt özelliği eklendi.

Android için BBM v3.3.1.24 ile Gelen Değişiklikler
Spam Davetlerini Azaltmak için Altyapı Desteği
BBM Sesli ve Görüntülü Arama Simgeleri Güncellendi.
Android 7 Nougat için Bildirim Üzerinden Hızlı Yanıt Desteği
Performans İyileştirmeleri ve Hata Düzeltmeleri
Ana Gezinme Menüsüne "Me" ve "Discover" Sekmeleri Eklendi.
BBM Gruplarını Birleştirme ve Grup Yönetim Özelliklerini Sohbet Ekranına Ekleme; Artık tüm sohbetler tek bir yerde toplanıyor.

Genel olarak Android cihazlarındaki BBM'in kullanılabilirliğini arttıran ve özelliklerini genişletip, Nougat 7'ye hazırlama amaçlı yayınlanmış bir güncelleme diyebiliriz. Kişi sohbetleri ile grup sohbetlerini aynı sekmede birleştirerek, sıkça grup sohbeti yapanlara pratik bir çözüm sunulmuş.
"Me" ekranı, BBM'in ana gezinti menüsünden ulaşılabilen yeni bir ekrandır. Kullanıcı bu ekran üzerinden; BBM ayarlarına, BBM Kanallarına ve profiline hızlı ve kolay bir şekilde erişebilir.

"Discover" ekranı; yakın lokasyondaki kişilerin sosyal ağlarını, güvenli ve özel olarak tek bir yerden yönetimini sağlayan bölümdür. Şimdilik Endonezya ve Güney Afrika gibi bölgelerde kullanılabilen özellik, BBM'in büyümesiyle birlikte diğer bölgelerde de aktif olacak. Yine yakın zaman içinde BBM'in yayınlayacağı ChatBot API'ı ile işletmeler, BBM Kanalları üzerinden reklam ve satış yapabilecekler.
BBM'in artık sosyal hesapları da aktif. Kendi hesapları üzerinden kullanıcılara destek vererek, hızlı geri bildirimlerde bulunuyorlar. Güncellenen Android BBM uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF022A64
E-Posta: okan@bbturk.com

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi