Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android Cihazlara BlackBerry Uygulamaları Yükleme!
10.05.2017, 14:20 (Bu konu en son: 10.05.2017 Tarihinde, Saat: 15:37 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
Android Cihazlara BlackBerry Uygulamaları Yükleme!
[Resim: 7qjALl.gif]

Bildiğimiz gibi BlackBerry'nin Android işletim sistemli cihazlarında, BlackBerry yazılım ekibi tarafından geliştirilmiş harika özelliklere sahip uygulamalar mevcut.

Bunlar içinde en çok öne çıkan, BlackBerry Klavye'dir. BlackBerry Klavye, sık yazdığınız sözcükleri öğrenip, hatırlayan ve sonraki yazdığınız sözcükte size öneriler sunan akıllı bir giriş motorudur. Kişisel sözlük ve kaydırarak yazma özelliklerine sahip olup, tüm klavye uygulamalarından daha başarılı ve üstündür.

Bir örnek daha vermek gerekirse "BlackBerry Privacy Shade" uygulaması yine BlackBerry'nin Android cihazlarına kurulabilen eşsiz bir gizlilik uygulamasıdır. BlackBerry Privacy Shade ile yalnızca tam olarak seçtiğini alanı okur ve bu alana yazabilirsiniz. Çevrenizdeki kişiler özel bilgilerinizi görmeden; herkese açık ortamlarda özel bilgilerinizi görüntüleyip, gönderebilirsiniz. Kanadalı firmanın Android işletim sistemli cihazlara özel yazdığı birçok uygulama var. Tabi bu uygulamalar sadece BlackBerry Android cihazlarına kurulabildiği için diğer Android işletim sistemli cihaz sahipleri bu uygulamalardan mahrum kalıyordu. Fakat geliştiriciler sayesinde bu sorun aşıldı. Artık tüm
5.1 ve üzeri Android işletim sistemine sahip cihazlara BlackBerry uygulamalarını kurabileceksiniz.

EsatCan ve Yunus Emre Şengül bu videolarında; diğer Android cihazlarına BlackBerry uygulamalarının nasıl yüklenip, kullanıldığını anlatıyor. Ayrıca BlackBerry Klavyenin hiçbir sorun çıkartmadan aynı Priv'de olduğu gibi çalıştığını, farklı marka ve modelde deneyerek gözlemliyor.

Ancak ekran çözünürlüğü düşük olan bazı Samsung modellerinde Klavye önerilerinin çok küçük kaldığını, sizinde kullandığınız modele göre bu tarz farklar olabileceğini bilmelisiniz. Fakat orta ve üst sınıf cihazlarda Priv'de nasılsa o şekilde oluyor ekran klavyesi. Öneriler, görünüm, emoji önerileri ve kişisel kelime öğrenme gibi tüm özellikler sorunsuz çalışıyor. Tüm detaylar ve BlackBerry uygulamalarının nasıl kurulduğunu merak ediyorsanız videomuzu izleyin.


Android Cihazlara BlackBerry Klavye ve BlackBerry Uygulamaları Yükleme:


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi