Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android BlackBerry için En İyi 5 Arşiv Uygulaması!
23.03.2017, 01:11 (Bu konu en son: 23.03.2017 Tarihinde, Saat: 11:31 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
Android BlackBerry için En İyi 5 Arşiv Uygulaması!
[Resim: ALngl0.png]

Dijital alanda en yaygın arşivlenmiş dosya türlerinden; ZIP, RAR, 7z, TAR vb. uzantılı dosyalar görmekteyiz. Özellikle telefonlara e-posta yoluyla gönderilen dosyalarda, unzipping sorunlarıyla karşılaşılabiliyor. Bizde bu problemleri aşabilmeniz adına; Android işletim sistemli BlackBerry cihazınız için en iyi 5 arşiv uygulamasını sizlerle paylaşmak istedik.

AndroZip
Fiyatı: Ücretsiz
[Resim: ZZMJla.png]
AndroZip File Manager, tıpkı PC'nizde yaptığınız gibi şifreli ZIP dosyalarınızı kopyalama, silme, taşıma, sıkıştırılmış olanları açma, sıkıştırmanın yanı sıra dosya, müzik, resim ve klasörlerinizi arama ve düzenlemeye yardımcı olur. Hem telefon hem de tabletler için optimize edilmiştir. AndroZip File Manager, 20 milyonu aşkın indirme ve ZIP, şifreli ZIP, RAR, TAR, GZIP ve BZIP2 desteğiyle piyasadaki benzer uygulamalar arasında tartışmasız lider konumundadır. Şifreli ZIP dosyalarının sıkıştırmasını açmada tam destek sunan uygulama (Standart, AES-128 ve AES 256 bit) WinRaR ve diğer PC arşivleyicilerinin yanı sıra şifreli ZIP dosyalarının sıkıştırılmasında da uyumludur. AndroZip, WinRaR ve diğer PC arşivleyicileriyle uyumlu olarak Standart ZIP dosya şifrelemesini destekler. Ücretli sürümde AES 128 ve AES 256 bit şifreleme mevcuttur. Arşivleme işlevi dışında dosyaları e-posta gibi yollarla gönderebilmenizi de sağlar. AndroZip File Manager sürükle ve bırak işlevi gibi birçok ek özelliği nedeniyle tablet kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Uygulamalarınızı yedeklemek, telefonunuza yeni APK'ler yüklemek ve görev yöneticisi aracılığıyla telefon belleği ve kaynaklarını yönetmek için de kullanabilirsiniz. AndroZip, dahili depolama belleğinde yer açmak için SD kartınıza taşınabilir.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.


B1 Archiver
Fiyatı: Ücretsiz / Uygulama İçi Satın Alma
[Resim: X09JA3.png]
B1 bir all-in-one arşiv uygulamasıdır. ZIP sıkıştırması, RAR, 7z, APK, A, AR, ARJ, BZ2, BZIP2, CAB, DEB, GZ, GZIP, JAR, ISO, LHA, LZH, LZMA, MTZ, RPM, TAR, TAR.BZ2, TBZ, TBZ2, TAR.GZ, TGZ, TPZ, TAZ, TAR.LZMA, TAR.XZ, tar.Z, XAP, XAR, XZ, Z, Zipx... Çok parçalı (parçalı) RAR ve B1 arşivleri Extract (part0001, Z01, 001, part01 uzantıları desteklenmektedir. B1, ZIP, RAR ve 7z arşivleri parola ile koruyabilirsiniz. Kısmi çıkarma ile tüm arşivleri decompressing olmadan sadece seçilen dosyayı veya dosyaları ayıklayabilirsiniz. Latin olmayan sembollerle ZIP arşiv adları için destek veren uygulama ile ZIP arşiv dosyaları sıkıştırın. Akıllı sıkıştırma B1 arşivlere dosyaları sıkıştırın. Şifre korumalı ZIP ve B1 arşiv oluşturun. Bildirim alanında işlem ilerlemesini görebilme ve arka plan modunda çalışma özelliği mevcuttur. Dosya yönetimi olarak; kullan, kopyala, yapıştır, sil ve yeinden adlandır seçenekleri bulunmaktadır. Çıkarma olmadan arşiv dosyaları tarayabilirsiniz. Dosya ve klasörleri çoklu olarak seçebilme ve daha fazlasını yapabilirsiniz.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.


RAR
Fiyatı: Ücretsiz / Uygulama İçi Satın Alma
[Resim: r36RP3.png]
RARLAB en RAR, bir all-in-one basit, kolay ve hızlı sıkıştırma programı, arşivi, asistanı, yöneticisi ve hatta temel bir dosya gezginidir. RAR ve ZIP oluşturmak ve RAR, ZIP, TAR, GZ, BZ2, XZ, 7z, ISO, ARJ arşivleri açmak için kullanılabilir. Hasar onarımı, ZIP ve RAR dosyaları, RARLAB en WinRAR kriter ile uyumlu kriter fonksiyonu, kurtarma kaydı, olağan ve kurtarma hacimleri, şifreleme, katı arşivler için komut, verileri sıkıştırmak için birden fazla CPU çekirdeği kullanma gibi özellikler içerir. Ayrıca standart ZIP dosyaları, unzip fonksiyonu da şifre korumalı ZIP gibi BZIP2, LZMA ve PPMd sıkıştırması ile ZIP ve Zipx destekler. Unrar komut son RAR5, şifre korumalı ve çok parçalı dosyaları da dahil olmak üzere RAR arşivleri tüm sürümleri için kullanılabilir.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

WinZip
Fiyatı: Ücretsiz / Uygulama İçi Satın Alma
[Resim: 8MPQq1.png]
WinZip ile Zip ve Zipx dosyaları oluşturabilirsiniz. Unzip Zip, Zipx, 7z, RAR ve CBZ dosyaları, e-posta Zip ve Zipx dosyalarını açabilir, doğrudan resim, metin ve web dosyalarını görüntüleyebilirsiniz. Üçüncü taraf uygulama entegrasyonu ile popüler dosya formatlarını açabilirsiniz. Açık şifreli Zip ve (AES 128 ve 256-bit dahil) 7z dosyalarını güvenle gözden geçirebilirsiniz. Telefonunuzun dahili belleğindeki veya Micro SD kartındaki dosyaları yönetebilirsiniz. Google Play, Amazon Appstore ve Samsung App Store'daki uygulamaları Zip dosyası olarak teslim edebilirken, Android uygulamalarını (.apk dosyaları) ayıklayıp, yüklemenizi sağlar. Zipx biçimini kullanarak MP3 dosyalarını, ortalama ya da daha üstünde yaklaşık %15-20 oranında kayıpsız sıkıştırma yapabilirsiniz.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.


ZArchiver
Fiyatı: Ücretsiz
[Resim: kbGLry.png]
ZArchiver arşiv yönetimi için geliştirilen bir uygulamadır. Basit ve işlevsel bir arayüze sahiptir. ZArchiver ile oluşturabileceğiniz arşiv türleri: 7z (7zip), zip, bzip2 (bz2), gzip (gz), XZ. Decompress: 7z (7zip), zip, rar, rar5, bzip2, gzip, XZ, iso, arj, cab, lzh, LHA, lzma, xar, tgz, TBZ, Z, deb, rpm, Zipx, MTZ, chm, dmg, cpio, cramfs img (NTFS, UBF), wim, ECM, FreeArc. Arşiv içeriği: 7z (7zip), zip, rar, rar5, bzip2, gzip, XZ, iso, arj, cab, lzh, LHA, xar, tgz, TBZ, Z, deb, rpm, Zipx, MTZ, chm, dmg, cpio, cramfs img (NTFS, UBF), wim, ECM, FreeArc. Şifre korumalı arşiv sıkıştırması yapabilmektedir. Düzenlenebilen arşiv türleri: zip, 7zip, apk, MTZ dosya türlerinden / dosya ekleme / kaldırma özelliğine sahiptir. Çok parçalı arşiv oluşturma ve sıkıştırma: 7z, rar (sadece sıkıştırma); Kısmi arşiv decompression, Sıkıştırılmış dosyaları açma, e-posta uygulamalarından bir arşiv dosyasını açma, Splited arşivler: 7z, zip ve rar (7z.001, zip.001, part1.rar, Z01). Çok çekirdekli işlemciler için Multithreading desteği mevcuttur. Dosya adlarında UTF-8 / UTF-16 destekler. Dosya isimleri için farklı alfabeleri ve sembolleri kullanmaya izin verir.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

E-Posta: erkan@bbturk.com
BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi