Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alla alla su geçirmiyormu passport
08.04.2017, 17:24
Yorum: #1
Alla alla su geçirmiyormu passport


Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
08.04.2017, 17:53
Yorum: #2
RE: Alla alla su geçirmiyormu passport
Yeni çıkan bütün yekpare kasalarda suya karşı dayanıklılık vardır . Anlık dökülmeler yada anlık suya düşmelerin çoğunda sorun olmadan kurtulur bu cihazlar. Fakat bazı modeller buna garanti veriyor tedbirleri arttırıyor bizde bunlara suya karşı dayanıklı diyoruz. Aslında birçok yeni öyle kolay kolay sudan bozulmaz . Ben Passport u suyun içine düşürdüm mesela bide üzerine yarım litre vişne suyu döktüm. Ayrıca en son ketıl devirdim kaynar su döküldü üzerine ve logosu düştü zaten logosu düşünce arka kapağa kendim takarken kapağı parçaladım ve bu yüzden sattım Passportumu Big Grin demek istediğim birçok yeni model suya az çok direnç gösterir ama priv gibi egzantırık bir telefonun istisna olduğunu düşünüyorum şahsen priv suya düşerse kızak arasından direk boarda su kaçırır. Ama sabit kasalar kolay kolay etkilenmez.

BBM pinim 7BA15E8C
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
08.04.2017, 18:14 (Bu konu en son: 08.04.2017 Tarihinde, Saat: 18:14 düzenlenmiştir. Düzenleyen: c!h@n.)
Yorum: #3
Cvp: Alla alla su geçirmiyormu passport
Bilgilendirme için teşekkurler.Ben seneler önce androidi sevmesemde kasa tasarmı hoşuma gittiği ve su geçirmeyen bir telefon olan xperia Z almıştım ve seneler sonra android olmadığı için ve tasarımını beğendiğim passportu aldım aşağı yukarı xperia Z gibi su geçirmeme olayı aynımı yani.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
08.04.2017, 20:06
Yorum: #4
RE: Alla alla su geçirmiyormu passport
Ben bu videoyu ızleyncee çok sasrmıstım

Passport Cihazımdan BT10 ile Gönderildi.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
08.04.2017, 21:29
Yorum: #5
Cvp: Alla alla su geçirmiyormu passport
(08.04.2017 17:53)Esat CAN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.Yeni çıkan bütün yekpare kasalarda suya karşı dayanıklılık vardır . Anlık dökülmeler yada anlık suya düşmelerin çoğunda sorun olmadan kurtulur bu cihazlar. Fakat bazı modeller buna garanti veriyor tedbirleri arttırıyor bizde bunlara suya karşı dayanıklı diyoruz. Aslında birçok yeni öyle kolay kolay sudan bozulmaz . Ben Passport u suyun içine düşürdüm mesela bide üzerine yarım litre vişne suyu döktüm. Ayrıca en son ketıl devirdim kaynar su döküldü üzerine ve logosu düştü zaten logosu düşünce arka kapağa kendim takarken kapağı parçaladım ve bu yüzden sattım Passportumu Big Grin demek istediğim birçok yeni model suya az çok direnç gösterir ama priv gibi egzantırık bir telefonun istisna olduğunu düşünüyorum şahsen priv suya düşerse kızak arasından direk boarda su kaçırır. Ama sabit kasalar kolay kolay etkilenmez.

BBM pinim 7BA15E8C

O ne öyle ya pert kayıtlı olmuş bayağı o. Lanetli miydi cihaz? Big Grin

Katılıyorum ben de, sabit kasalar ve sağlam telefonlar(orası burası sallanmayan,esnemeyen) kolay kolay su geçirmez fakat bunun garantisi yoktur. Yani videoya aldanıp da telefonu yıkamayalım. Smile

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.


BBM PIN:KURTHAN | kurthanyesiltas@hotmail.com
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
09.04.2017, 09:16
Yorum: #6
RE: Alla alla su geçirmiyormu passport
Video daha önce izlemiştim. Anlık ıslanmalarda su almiyor cihaz

BB PASSPORT CİHAZIMLA GÖNDERİLDİ
PIN 2BEDE0C3

TEKNOLOJİ TUTKUNU
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi