Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ABD Sahil Güvenlik, BlackBerry ATHOC ile İşbirliğini Genişletiyor!
20.07.2016, 21:38 (Bu konu en son: 21.07.2016 Tarihinde, Saat: 10:18 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
ABD Sahil Güvenlik, BlackBerry ATHOC ile İşbirliğini Genişletiyor!
[Resim: mL9Yy1.png]

BlackBerry ATHOC Servisi, ABD Senatosu kriz iletişimi için seçilmişti. Bu raporu takiben, BlackBerry ATHOC özellikleri ve işlevselliğini, ABD'nin Sahil Güvenlik ile işbirliğini genişlettiğini duyurdu. ATHOC, Sahil Güvenlik için mevcut destek uyarıları, 3.800'den fazla çalışanı etkinleştirme alanına almak için ve kendi bilgisayarlarında acil uyarılara yanıt amaçlı olacak. Bu özellik, telefon, e-posta veya kısa mesaj yoluyla uyarılar yaparak, mevcut sistem yeteneklerini tamamlayacak.

ATHOC Sahil Güvenlik ve sivil personelin güvenliğini en üst düzeye çıkarmanın yanı sıra acil durumlarda tüm personelin sorumluluğunu arttırmak için bir önlemdir. Bu genişleme ve işbirliği aynı zamanda ulusal kapitol bölgesinde savunma bakanlığı ve yerel yönetimlerin kuruluş olarak diğer kuruluşlarla birlikte faaliyetlerini koordine etmek için sahil güvenlik yeteneğini geliştirir.

BlackBerry ATHOC birimlerinin başkanı Guy Miasnik ; "Biz İç Güvenlik Bakanlığı ile uzun vadeli bir ilişkide olmaktan gurur duyuyoruz. Sürekli fiziksel ve siber saldırılarda, milletimizin güvenliğinin sağlanması misyonunu korumak için çalışıyoruz." dedi.

BlackBerry ATHOC birimleri başkan yardımcısı Dubhe Beinhorn; "Bu işbirliği, ABD Sahil Güvenlik ve misyonunu desteklemek için bir onurdur. Biz güvenlik karargahında personelin yanı sıra, metropol bölgesinde kriz iletişimini yaygınlaştırmaya yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz."dedi.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

E-Posta: erkan@bbturk.com
BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi