Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2017 Milken Enstitüsü Konferansında BlackBerry Yöneticileri Sunum Yapacak!
29-04-2017, 03:50 PM (Bu konu en son: 30-04-2017 Tarihinde, Saat: 03:23 PM düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
2017 Milken Enstitüsü Konferansında BlackBerry Yöneticileri Sunum Yapacak!
[Resim: j8M7O9.jpg]

2017 Milken Enstitüsü Küresel Konferansı, 30 Nisan-3 Mayıs tarihlerinde Los Angeles'ta gerçekleşecek ve bu yıl geçmiş yıllarda olduğu gibi birkaç BlackBerry Yöneticisi sunum yapacak. Inside BlackBerry Bloğunda yayınlanan katılımcıların İcra Kurulu Başkanı ve CEO'su John Chen, BlackBerry Başkanı Evangelist Mark Wilson'ın yanı sıra BlackBerry Baş İşletme Sorumlusu Marty Beard ve BlackBerry Küresel Başkanı, Carl Wiese olacağı belirtildi.

Önümüzdeki hafta 2017 Küresel Konferansı'nda, beş BlackBerry yöneticisi de dahil olmak üzere; önde gelen küresel uzmanlar, bu yılın "Anlamlı Yaşamları Geliştirme" konusuyla ilgili ekonomik, teknolojik ve ticari zorluklarla başa çıkmak için bir araya gelecek.
2 Mayıs Salı günü saat 8:00'de PM (UTC 06:00 Zaman Dilimine Göre), İcra Kurulu Başkanı ve CEO John Chen, "ABD Genel Görünümü: Ekonomik dalgalanam devam edecek mi?" Konulu panelle ilgili kamu politikalarına ilişkin görüşlerini sunacak.
Ertesi gün saat 11.15'de, BlackBerry Başkanı Evangelist Mark Wilson, "Sağlıkta Kesikler: Vurucu Bir Endüstriyel Siber Güvenliğin Nasıl Sağlanacağı" panelinde sağlık alanında siber güvenlik konusundaki düşüncelerini paylaşacak.
Başöğretim Sorumlusu Marty Beard, Toyota'nın sponsorluğunda "İnsan Zekasını Aşan Teknoloji mi?" Konulu bir akşam yemeğine katılacak. Toyota Araştırma Enstitüsünden CTO James Kuffner akşam yemeğine ev sahipliği yapacak.
BlackBerry Küresel Başkanı, Carl Wiese Milken'e devam edecek.


Kasabada bulunanlar, konferansa ev sahipliği yapan Beverly Hilton Hotel'in Valet Bölgesi tarafından bir BlackBerry ONX yazılımı bulunan Jaguar XJ (konsept otomobil) kullandıklarını göreceğiz.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

bbm: 24E26B2D
e-mail: erkankaracaoglu@hotmail.com.tr

Android, bazen güzel bazen bakımsız olan tutarsız bir kadın gibidir ve sizi yorar.
İphone, çekici bir kadın gibidir hep dikkatinizi çeker ama sadece flört yapar. Nişan yapsanız son anda atar.
BlackBerry, evleneceğiniz kadındır ve sadıktır. İhtiyacınız olan herşeyi size sunar. Bazen mutlu bazen kederli olsanız da her zaman eşiniz olarak yanınızda kalır.


BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi