Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
“Cisco WebEx Meetings” BlackBerry’den Desteğini Çekiyor!
13.10.2016, 18:21 (Bu konu en son: 17.10.2016 Tarihinde, Saat: 10:20 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
“Cisco WebEx Meetings” BlackBerry’den Desteğini Çekiyor!
[Resim: gX09mN.png]

BlackBerry akıllı telefonunuzda, “Cisco WebEx Meetings” (Toplantı ve Web Konferansı Uygulaması) kullanıyorsanız artık alternatiflerini aramaya başlamalısınız. Cisco WebEx Meetings uygulaması yıllardır BlackBerry 6, 7 ve 10 işletim sistemli cihazlarda kullanılıyor ve destekleniyordu. Fakat Cisco Systems Inc.’den gelen açıklamaya göre; Ocak 2017’de BlackBerry cihazlarına desteğini durduracak. Ancak standart prosedürler ile hala çalışmaya devam edecek.

Cisco’nun BlackBerry Kullanıcılarına Yaptığı Açıklama:
"Sevgili kullanıcılar!

Biz takdir edersiniz ki, stratejimiz kurumsal hesaplar için çeşitli mobil platformlara destek vermek ve her zaman tüm mobil cihaz kullanıcılarına uygulamamızı sunmak olmuştur. WebEx Meetings uygulamasını büyük platformlar ve işletim sistemlerindeki mobil cihazlarda kullanılıyor. Amacımız her zaman müşterilerimizin sorunlarına odaklanmaktır. Bizim bu stratejimiz aynı kalacaktır. Bildiğiniz üzere BlackBerry şirketi; yeni cihazlarının Android işletim sistemli olacağını açıkladı. Bu açıklama göre; 4 Ocak 2017 yılından sonra BlackBerry OS 6, 7 ve 10 için Cisco WebEx Toplantı uygulamasının bu sistemlere desteğini sonlandırma kararını almak zorunda kaldık.

Android işletim sistemi için toplantılarda işbirliği, önemli avantajları ve kolay kullanımı ile Cisco WebEx uygulamasını BlackBerry’nin Android işletim sistemli cihazlarına ve kullanıcılara sunuyor olmaktan mutluyuz. Biz şuan ve daha sonrası da dahil olmak üzere Android işletim sistemli ve yeni gelecek Android BlackBerry cihazları için destek sağlamak niyetindeyiz.
• BlackBerry PRIV
• BlackBerry DTEK50

4 Ocak 2017’den sonra, BlackBerry OS 6, 7 ve 10 işletim sistemli cihazlardaki planımız aşağıdaki gibidir:
• BlackBerry World’den Cisco WebEx Meetings uygulaması kaldırılacak.
• BlackBerry OS 6, 7 ve 10 için teknik destek ve yardım sağlanmsyacak ve durdurulacak.
• BlackBerry OS 6, 7 için Cisco WebEx Meetings uygulamasına mevcut kullanıcıların erişimi sağlanacak. BlackBerry OS 10 işletim sistemine sahip kullanıcılar ise Nisan 2017 tarihine kadar toplantılara erişim sağlayacak.
• 4 Nisan 2017 ‘de ise; BlackBerry OS 6, 7 ve 10 için “Cisco WebEx Meetings” uygulamasına erişim tamamen kısıtlanacaktır.

Geri bildirim ve destek için teşekkür ederiz."


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi