Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
“BlackBerry Link” Windows 10 ve Mac Sierra’da Desteklenmiyor!
23.10.2016, 22:31 (Bu konu en son: 27.10.2016 Tarihinde, Saat: 11:27 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
“BlackBerry Link” Windows 10 ve Mac Sierra’da Desteklenmiyor!
[Resim: znNkBj.png]

BlackBerry akıllı telefonların birçok işlemlerde kullanıcı uygulaması olan BlackBerry Link’de senkronizasyon sırasında bir hata üretmesi gerçeği ile başlayan sorunlar çoğu kullanıcının canını sıkmaya başladı.
Windows 10 ve Mac Sierra işletim sistemlerinde verileri senkronize etmede ve uygulamaların çalışması ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız yalnız değilsiniz. Tabi bu sorunla karşılaşıp, sorunu gidermek için bilgisayarınızı güncellemeyi planlıyorsanız; son zamanlarda BlackBerry Link, Mac Sierra ve Windows 10’da resmen desteklenmiyor. Bu sorun ile alakalı ne BlackBerry Link’de, ne de Windows 10 ve Mac Sierra’da bir güncelleme ve bilgi yok. Eğer BlackBerry Link uygulamasında performans vb. sorunlar yaşamıyorsanız, kendinizi şanslı olarak düşünebilirsiniz. Tüm kullanıcıların şikayetlerine rağmen ne yazık ki, hala BlackBerry Link’in bu sistemler için destek ekleyeceğine ve güncelleme yapacağına dair hiçbir belirti yok.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi