BlackBerry Mercury ve DTEK50, CES 2017'de Ödül Kazandı!
Gönderen: F.Okan OKYAY - 11-01-2017 11:43 PM
238 Görüntüleme - Cevap Yok

[Resim: 2nWpjq.jpg]

CES 2017 tamamlandı, katılanlar Las Vegas'ta duyurulan tüm ürünlere baktı ve beğenilerine göre "En İyi CES" ödüllerini verdi. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, birkaç listede görünmeye devam eden ürünlerden biri de BlackBerry Mercury.

BlackBerry tarafından tasarlanan Mercury, son birkaç günde çok dikkat çekmeyi başardı ve BlackBerry Mobility Solutions Genel Müdürü Ralph Pini konuyla ilgili şunları söyledi;
BlackBerry markalı "Mercury" akıllı telefonu tanıtmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Şirket içinde tasarladığımız son telefon. Global lisans ortağımız TCL, Mercury'yi üretip dünyadaki birçok ülkede pazarlamaya başlayacak.

En yeni güvenlik yazılımının sağlanması, ilk günden beri müşterilerimize sunduğumuz şey ve ne yapmaya devam edeceğimizdir. BlackBerry %100 Yazılım Çözümleri üzerine odaklanarak, İş Dünyasının güvenliğini sağlamak için gömülü istihbarat üretiyor ve böylece nesnelerin internetinde başarılı olabiliyor. Bu stratejinin bir parçası olarak artık BlackBerry markasının sahibi olmaya devam ederken; BlackBerry telefonlarının geliştirilmesi, dağıtımı ve pazarlanması için üçüncü taraflardan yararlanıyoruz.

TCL Communication i...
[ Devamı ]

Yazdır Bu öğeyi arkadaşına gönder

  Android için BlackBerry Hub+ Servisleri Güncellendi!
Gönderen: F.Okan OKYAY - 11-01-2017 08:56 PM
181 Görüntüleme - Cevap Yok

[Resim: ZMjBZG.jpg]

BlackBerry Hub'ın Android'de yayınlanmasından bu yana BlackBerry, yavaş yavaş BlackBerry Hub'a uygulama entegrasyonları eklemeye başladı. En son, Facebook Messenger eklendi ve şimdi iki uygulama daha ekleniyor. Şimdilik bir beta gibi görünen son güncelleme, popüler mesajlaşma servisleri WeChat ve Line için entegrasyon içeriyor. Şüphesiz ki; bu uygulamaları kullanan herkes için güzel bir yenilik.

Güncellemeyi şimdilik göremeyebilirsiniz. Belirtiğimiz gibi halen bir beta güncellemesi olduğu söyleniyor fakat BlackBerry'in toplu güncellemelerini tüm uygulamalarına aktaracağı zamana az kaldı. Google Play üzerinde BlackBerry ile ilgili birden fazla güncelleme görünebilir. Güncellemeyi aldığınızda, yeni uygulama entegrasyonlarının nasıl çalıştığını buradan paylaşabilirsiniz.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
...
[ Devamı ]

Yazdır Bu öğeyi arkadaşına gönder

  BlackBerry Mercury CES 2017'de Tanıtıldı!
Gönderen: F.Okan OKYAY - 05-01-2017 05:20 PM
333 Görüntüleme - Cevap Yok

[Resim: BvOGlD.jpg]

TCL Kuzey Amerika Genel Müdürü Steve Cistulli'nin BlackBerry hayranlarını heyecanlandıran teaser paylaşımları sonrası Mercury modelinin tanıtımı yapıldı ve videonun tam hali yayınlandı.

Video için Forum Konusuna Bakınız.

Telefon üretme işini rafa kaldırıp, en iyi yaptıkları mobil ve güvenlik yazılımı konusuna yoğunlaşan şirket; 2016 yılını mali olarak sağlam bir şekilde kapattı. Kendinden emin ve bildiği yolda devam etmeye kararlı olan BlackBerry; şimdide TCL ile yaptığı ortalıkla, akıllı telefonu işini canlandırmayı planlıyor. CES 2017'de yaptıkları duyuru ile bireysel pazara renk katarak, fark yaratmayı umuyorlar.

Mercury kod adıyla bahsedilen modelin tam özellikleri, fiyatı, piyasaya çıkış tarihi ve ismini söylemeseler de, pazarlama başladığında "DTEK70" olarak adlandırılacağı konuşuluyor.
BlackBerry Priv gibi geniş bir ekrana kızak kullanmadan sabit klavyeyi eklemek, kasayı çok uzun ve biçimsiz gösterebilirdi. Fakat fotoğraflardan da anlaşılacağı gibi telefonun uzunluğu DTEK60 modeli ile hemen hemen aynı. Çerçeve yapısı BlackBerry Passport Silver Edition modelinden ilham...
[ Devamı ]

Yazdır Bu öğeyi arkadaşına gönder

  CES 2017 öncesinde BlackBerry Mercury Teaser Videoları Yayınlandı!
Gönderen: F.Okan OKYAY - 04-01-2017 03:59 PM
235 Görüntüleme - Cevap Yok

[Resim: YqdlkZ.jpg]

TCL, CES 2017'de; mobil sektördeki önceliklerini açıklayacaklarını ve BlackBerry Markasını temsil edeceklerini belirtmişti. Bekleyenleri heyecanlandırmak amacıyla teaser(kısa, marka gösterimsiz reklam) videolar yayınladı.
Kuzey Amerika TCL İletişim Başkanı ve Genel Müdürü Steve Cistulli, Twitter hesabından ilk teaser videosunu dün paylaştı. 4 saniyelik bu kısa videonun ardından; CES 2017'de Mercury modeli üzerine dikkat çekerek, yoğunlaşılacağı anlaşıldı.

Teaser için Forum Konusuna Bakınız.

Steve Cistulli bu videonun yeterli olmadığını düşünenler için bugün yeni bir teaser daha paylaştı.

Teaser için Forum Konusuna Bakınız.

Teaser videolar amacına ulaşmış ve dikkat çekmiş vaziyette. Mercury modeli önceki resimlerinden daha net ve etkileyici görünüyor. TCL'in CES 2017 medya etkinliği başlayana kadar belki birkaç tane daha teaser görebiliriz ama parça parça yayınlanan bu videonun tamamını ve BlackBerry ile ilgili yeni haberler için biraz daha beklememiz gerekiyor.
...
[ Devamı ]

Yazdır Bu öğeyi arkadaşına gönder

  Ocak Ayı BlackBerry Android Güvenlik Güncelleştirmesi
Gönderen: F.Okan OKYAY - 04-01-2017 12:22 PM
192 Görüntüleme - Cevap Yok

[Resim: YqdvBE.jpg]

BlackBerry bu ay Android güvenlik güncellemesini Beta Zone üzerinden test aşamasına sunmadan, direkt olarak yayınlamaya başladı. BlackBerry Bilgi Bankasında güncelleştirme detaylarının yayınlandığı sürüm, şuan BlackBerry Android akıllı telefonlar tarafından OTA olarak yüklenebilir durumdadır.

Güncellendiğinde, güvenlik düzeltme ekinin "5 Ocak 2017" olarak ayarlandığını görmeniz gerekir. Genellikle, tüm cihazların güncellemeyi görmeye başlaması birkaç gün sürer. Ayrıca BlackBerry harici diğer perakendecilerden ve operatörlerden satın alınan cihazların güncellemeleri de kendi programlarına bağlıdır. Bu sürümde yapılan değişiklikleri merak ediyorsanız, aşağıdaki bağlantıda bulunan tam listeyi kontrol edebilirsiniz. Kullandığınız BlackBerry Android cihazına güncellemenin ne zaman geldiğini ve farkettiklerinizi de buradan paylaşabilirsiniz.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için ...
[ Devamı ]

Yazdır Bu öğeyi arkadaşına gönder

[-]
BBTurk Mobil Uygulamaları

[-]
BBTurk BBM Channel
[-]
BBTurk Market
BlackBerry DTEK50
BlackBerry Priv
BlackBerry Passport SE
BlackBerry Passport
BlackBerry Classic
BlackBerry Z30
E-Posta Aboneliği

[-]
BBTurk Facebook
[-]
BBTurk Twitter
[-]
BBTurk Youtube
[-]
Bizi Takip Edin

       

     
[-]
Yeni Mesajlar
RE: Classic arıyorum
Gönderen: Cemyavuz
Bugün 02:34 AM
RE: acıl yardım:(((
Gönderen: uyildirim32
Bugün 01:51 AM
Cvp: Android WhatsAp...
Gönderen: cadde19
Bugün 12:53 AM
Cvp: Q10 ekranı payl...
Gönderen: cadde19
Bugün 12:48 AM
acıl yardım:(((
Gönderen: byra
Bugün 12:47 AM
[-]
İstatistikler
» Üyeler: 54,563
» Son Üye: joanneie11
» Forum Konular: 11,341
» Forum Cevaplar: 101,800

Tam İstatistik