Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry WannaCry Virüsünden Korunmakla ilgili Seminer Düzenliyor!
21-05-2017, 01:21 PM (Bu konu en son: 21-05-2017 Tarihinde, Saat: 06:14 PM düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry WannaCry Virüsünden Korunmakla ilgili Seminer Düzenliyor!
[Resim: nR84Y0.png]

Kanadalı firma,WannaCry diğer adıyla fidye virüsünden korunmakla ilgili bir seminere ev sahipliği yapacak. WannaCry saldırısı hâlâ birçok kişiyi etkilemeye devam ederken BlackBerry; kullanıcıların kendilerini bu virüsden ve diğer fidye yazılımlarından nasıl koruyacaklarını öğretmek adına çok zaman ayırdı. Aslında "Inside BlackBerry" Blogu kısa süre önce, 'WannaCry ve Diğer Ransomware'ten Nasıl Korunur' başlıklı bir makaleyi yayınlamıştı. Kanadalı firma bir adım daha ileri gidiyor ve BlackBerry Cyberecurity Hizmetlerin bir parçası olarak, virüse karşı korunma yollarını görüşmek üzere 25 Mayıs tarihinde web seminerini düzenleyecek.

BlackBerry'nin benzer durumlarda nasıl yardımcı olabileceğini tartışacak. WannaCry dünyada 150'den fazla ülkede 300.000'den fazla sistemleri etkilemiştir. Uzmanlar muhtemelen bu tip büyük ölçekli saldırıların ilk olduğunu tahmin ediyorlar. Uygun bir koruma olmadan, ticari itibarınıza karşı olan riskler çok büyük.


Web Seminerinde aşağıdaki konular tartışılacak:
• Benzer ağ saldırılarını önlemek için hangi önemli adımlar gereklidir?
• Neden bir güvenlik ihlali tüm kuruluşu etkileyebiliyor?
• Kuruluşunuzu bu büyüklükteki bir saldırıdan nasıl koruyabiliriz?


BlackBerry'nin eşsiz Cyber Security uzmanlığı, Ransomware saldırılarından kurtulmanıza ve daha da önemlisi gelecekte onları engellemenize yardımcı olabilir. Siber saldırıların artmaya devam etmesi, büyük rol oynayan fidye yazılımı hazırlanması ve bu durumların nasıl çözüleceğini bilmek çok önemlidir. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, 25 Mayıs'ta sabah 10: 00'dan 11: 00'e kadar (ABD Saati ile) gerçekleşecek olan seminere kayıtlar şu an açık.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

PIN: 24E26B2D
E-Mail : erkankaracaoglu@hotmail.com.tr
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi